Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR ředitel (od 100.000 KČ)

referenční číslo: 55812 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného HR ředitele, který povede povede personální management. Chcete své dosavadní zkušenosti dále rozvíjet a být součástí skvělého týmu? Jste zodpovědný, spolehlivý, organizačně schopný a anglický jazyk Vám nedělá problém?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: HR ŘEDITEL (OD 100.000 KČ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za personální management
  • Motivace, hodnocení a rozvoj zaměstnanců
  • Kontrola nastavených procesů a další návrhy na zlepšení
  • Sledování vývoje na trhu práce
  • HR marketing
  • Reporting managmentu společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost 5 let na stejné či obdobné pozici
  • AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost standardů dle ISO či jiných norem
  • Spolehlivost, komunikativnost a pečlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pestré odměny a bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Telefon + notebook
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Mzda: 85 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Personalistika, HR