Typ nabídky

Minimální mzda

HR Professional s AJ

referenční číslo: 45379 | aktuálnost: 01.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní výrobní firmy hledáme profeonála/profesionálku do HR týmu, který má rád pestrou práci nejen v HR, ale rád by se zapojil do školících aktivit v celé firme.
- Nábor + procesování nástupů - Interní vzdělávání ( vymýšlení a zaštiťování školení zaměstnanců - plány, reporty, prezentace, atd. ) - Běžná HR agenda - Organizace BOZP - Pomoc při auditech - Kooperace s kolegy a dalšími odděleními

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání
- Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou ( HR, školení, atd. )
- AJ na komunikativní úrovní ( mezinárodní výrobní prostředí )
- Samostatnost
- Hledáme osobnost, která má drive

Nabízíme

ZAJÍMAVÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ – peníze posíláme pravidelně a včas, je na nás spoleh 13.PLAT - polovinu ti pošleme v létě a druhou na Vánoce MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ - ať máš vlohy na jazyky nebo tě baví odborně se vzdělávat, každý má možnost se na našich kurzech něco naučit 25 DNÍ DOVOLENÉ FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU – pevné jádro je 9-15:30, na začátku a konci pracovní doby se spolu domluvíme Každý den co budeš v práci si u nás můžeš dát OBĚD ZDARMA Myslíme i na tvou budoucnost a proto od nás dostaneš PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘÍPOJIŠTĚNÍ nebo na ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ Víme, že odpočinek je důležitý, proto ti přispějeme i na volnočasové aktivity nebo zdraví 600 KČ MĚSÍČNĚ DO TVÉHO SODEXO ÚČTU STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ – fungujeme v České republice již více jak 10 let a naši zákazníci s námi do budoucna stále počítají MOŽNOST KARIÉRNĚ RŮST – každý rok povýšíme okolo stovky zaměstnanců ODMĚNU ZA TO, ŽE PŘIVEDEŠ SVÉ ZNÁMÉ, protože práce máme pořád dost MOŽNOST SPOLEČNĚ SE BAVIT NA FIREMNÍCH AKCÍCH Zábavu si ale můžeš užít mimo firmu s rodinou nebo přáteli díky našim VOLNÝM PERMANENTKÁM DO ZOO CHOMUTOV To vše v MODERNÍm PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl