Typ nabídky

Minimální mzda

HR MANAŽER/KA | roční bonus + auto k soukromým účelům

referenční číslo: 53239 | aktuálnost: 23.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme hlavu HR rodiny do výrobní společnosti v Ostravě, která bude nejen spravovat běžnou agendu, ale také se zapojí do řady zajímavých projektů a výzev. Budete vést menší, ale silný tým HR specialistů, se kterými budete společně představovat pulzující srdce závodu. Jste právě otevřen/a novému dobrodružství? Dejte mi o sobě vědět, řekneme si více na pohovoru.
Zodpovědnost za mzdovou politiku ve společnosti a správu počtu zaměstnanců Náborové aktivity, účast na výběrových řízeních Onboarding proces nových zaměstnanců a implementace procesů k jeho efektivitě Správa a rozvoj interních směrnic Vytváření bonusového systému, správa com&ben struktury Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, modrých i bílých límečků, managementu společnosti Zefektivnění interní komunikace Vedení a rozvoj interního HR týmu (3 lidé) a komunikace s agenturami práce Plnění KPIs Vedení CSR aktivit Pravá ruka generálního ředitele závodu

Požadujeme

Zkušenosti z výrobního závodu Praxe na obdobné pozici, ideálně zkušenosti s vedením týmu AJ komunikativní úroveň (denní využití) Znalost práce v MS office balíčku (Excel, Word, PowerPoint) Adaptabilita, odolnost vůči stresu Dobrý time management People management Příjemné a reprezentativní vystupování Přátelská osobnost se smyslem pro humor Proaktivita a pozitivní myšlení

Nabízíme

Atraktivní fixní mzda Roní bonus do výše 20% roční mzdy Auto i k soukromým účelům Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Možnost home office Příspěvek na penzijní připojištění Přátelská atmosféra na pracovišti Milý tým sympatických a samostatných kolegyň
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR