Typ nabídky

Minimální mzda

HR konzultant v Brně

referenční číslo: 53258 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste vyzrálá a samostatná osobnost se zájmem o personalistiku? Baví vás komunikace s lidmi, láká vás nábor, ale stejně tak máte cit pro pečlivost a organizaci? Vnímáte výzvy jako příležitosti, ne jako překážky? Pak možná hledáme právě vás!
každodenní nábor zaměstnanců od inzerce, přes pohovory s kandidáty až po organizaci nástupů aktivní vyhledávání kandidátů v interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook) příprava pracovněprávních dokumentů, agenda pracovnělékařských prohlídek, kontrola docházek a další související administrativa vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a kandidáty

Požadujeme

uvítáme kandidáty, kteří již mají praxi na obdobné pozici, ale pokud máte zkušenosti s administrativní prací a opravdový zájem o personalistiku, rádi vás vše potřebné naučíme jste komunikativní osobnost s empatickým přístupem k lidem, avšak se zdravou dávkou asertivity zároveň máte vztah k administrativě, pečlivost vám není cizí a umíte si pohlídat důležité termíny máte chuť učit se novým věcem a rozšiřovat si obzory v HR, ať už jde o legislativu, moderní přístupy k recruitmentu nebo přizpůsobení se aktuálním trendům trhu jste aktivní řidič, bez řidičského průkazu skupiny B se u nás opravdu neobejdete

Nabízíme

fixní mzdu a bonusový systém propracovaný systém vzdělávání a školení kanceláře v centru Brna, flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova (po zaučení) kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, ESG den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, zvýhodněný mobilní tarif aj. spolupráci na plný úvazek (pracovní smlouva)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR