Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR konzultant/tka Recruitment #paeNt

referenční číslo: 663359f3e772a74d0ba65b45 | aktuálnost: 17.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Láká Vás práce v HR a recruitmentu a chcete se naučit jak na nábor v různých segmentech? Nemáte praxi v HR recruitmentu ? Nevadí ! Do našeho skvělého recruitment týmu hledáme šikovného a samostatného kolegu/kolegyni.
Co bude náplní Vaší práce?
- Kompletní zastřešení náborů a realizace výběrových řízení
- Komunikace s klienty a kandidáty
- Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
- Inzerování pracovních nabídek na pracovních portálech a sociálních sítích
- Vyhledávání vhodných kandidátů v rámci Českého a Slovenského pracovního trhu
- Práce s firemní databází kandidátů

Požadujeme

- Samostatnost, spolehlivost, výborné organizační schopnosti, komunikativnost
- Aktivní a pozitivní přístup k práci, příjemné a reprezentativní vystupování
- Schopnost hledat nové cesty, jak oslovit kandidáty

Nabízíme

- Příjemné, neformální pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní dobu
- Odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí
- Mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru - až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán, pravidelné vzdělávání

Mzda: 30 001 - 30 001 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Oblíbené nabídky (43)