Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR Generalist

referenční číslo: 53726 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici HR Specialisty, který/á posílí tým HR oddělení. Pokud máte praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti a hledáte profesní změnu, neváhejte a zašlete svůj životopis.
vedení dokumentace k agenturním zaměstnancům komunikace s agenturami budete mít na starosti adaptační proces nově příchozích zaměstnanců zajištění lékařských prohlídek zajištění zákonnosti a souladu s interními procesy firmy řízení a udržování HR dokumentace příprava různých HR reportů a prezentace

Požadujeme

praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

5 týdnů dovolené Pružnou pracovní dobu Závodní stravování Multisport karta Občerstvení na pracovišti Cafeterie Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění Zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR, Výroba, průmysl