Typ nabídky

Minimální mzda

HR Generalist

referenční číslo: 41259 | aktuálnost: 07.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici HR generalist! Pokud máte zkušenost s náborem a rád/a byste se dále realizoval/a v oboru lidských zdrojů, je tato pracovní příležitost možná právě pro Vás!
Vyhledávání, výběr a přijímaní nových zaměstnanců včetně komunikace s personálními agenturami Příprava podkladů pro pracovně-právní dokumenty pro externí mzdovou agenturu (pracovní smlouvy, mzdové výměry, ukončení pracovního poměru apod.) Komunikace s kolegy ohledně přípravy pracovních pomůcek pro zaměstnance, zajištění vstupních školení a zdravotních prohlídek, komunikace s mzdovou účtárnou ohledně mzdové agendy Zastřešení pracovně-právní agendy (konzultace v rámci HR problematiky, navrhování řešení, benefity) Spolupráce na projektech v rámci HR a podpůrných oddělení, jak v Ostravě, tak v Praze či Mostu Tvorba, udržování a archivace osobních složek zaměstnanců, vedení personální agendy

Požadujeme

2 roky praxe v interním HR či v pracovní agentuře Zkušenosti s náborem a přípravou pracovně-právních dokumentů Pečlivost, dobré organizační schopnosti Dobré komunikační dovednosti Ochota cestovat v rámci poboček (zejména do Prahy)

Nabízíme

Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce Ranní směny Motivující finanční ohodnocení Příspěvek na penzijní a životní pojištění Možnost příležitostných home office (po domluvě) Kvartální odměny za odvedenou práci Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu Možnost okamžitého nástupu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR