Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR business partner - morava

referenční číslo: 54244 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš být součástí týmu, který podporuje a rozvíjí? Baví tě každodenní komunikace a cestování?
Láká tě spolupráce na zajímavých projektech?
Hledáme posilu do personálního týmu na pozici HR Business partner pro výrobní závody na Moravě.
Zastřešení širokého spektra HR činností ve výrobních závodech na Moravě. úzká spolupráce s řediteli závodů a vedoucími výroby tři dny v týdnu osobní přítomnost na výrobních závodech (Šlapanice, Novosedly, Jezernice, Hranice, Otrokovice a Zápy s celkovým množstvím cca 350 zaměstnanců) nábor zejm. dělnických profesí a v menším objemu i administrativních a vedoucích pozic podpora rozvoje a vzdělávání pracovně právní poradenství spolupráce na lokálních ale i korporátních projektech, např. standardizace a digitalizace HR procesů, tvorba programů na podporu diverzity a inkluze, podpora závodů při zajištění kontinuity klíčových dovedností, případně definování nových s ohledem na budoucnost společnosti a další

Požadujeme

3 roky praxe na pozici HR Business partnera nebo odpovědnost za nábor, poradenství, rozvoj a další HR činnosti ve výrobní společnosti ochotu cestovat po výrobních závodech praktickou znalost Zákoníku práce diplomatický přístup a týmového ducha angličtinu na úrovni B2 řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

úzkou spolupráci s HR týmem, managementem společností a zaměstnanci místo výkonu práce v jednom z výrobních závodů, nejlépe (Otrokovice či Hranice) smlouvu na dobu neurčitou a zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost dalšího profesního růstu a jazykové vzdělávání benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, roční bonus vázaný na individuální a firemní cíle, body cafeterie, příspěvky na stravování (73 Kč/den), penzijní připojištění (1 500 Kč/ měsíc po 1 roce) a multisport kartu (za 430 Kč/měsíc), zaměstnanecké slevy na produkty, právní poradenství, aj.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Personalistika, HR, Stavebnictví, projekce, architektura