Typ nabídky

Minimální mzda

HR business partner | AŽ 70 000 KČ

referenční číslo: 6-14-400635 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

HRRRRozně rádi bychom našli kolegu/kolegyni na pozici SENIOR HR BUSINESS PARTNERA! Máš zkušenosti z personalistiky? Víš, co obnáší práce s lidmi? Chceš denně využívat angličtinu?

HR BUSINESS PARTNER má u nás na starosti kompletní agendu našeho závodu:
* Zastřešení HR agendy napříč společností
* HR aktivity - marketing a PR nevyjímaje
* Nábor nových zaměstnanců, výběr, organizace pohovorů
* Odměňování a hodnocení zaměstnanců
* Personální činnosti - lékařské prohlídky, školení, ukončení pracovních vztahů
* Příprava podkladů pro mzdové účetnictví

Požadujeme

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na velmi dobré úrovni (B2)
* Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2,5 roku
* Samostatnost, proaktivita, flexibilita

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní doba, po domluvě možný HO
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na ubytování
* Příspěvek na dopravu

Mzda: 55 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita