Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HR Business Partner

referenční číslo: 54828 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu/kolegyni do pohodového týmu HR oddělení. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.
Zajišťování procesu náboru nových zaměstnanců - identifikace potřeb, inzerce, vedení pohovorů, konzultace s vedoucími náboru, zpracování veškeré nástupní dokumentace a následný onboarding. Starost o pracovněprávní agendu - zajištění toho, že je společnost v souladu se zákoníkem práce a souvisejícími legislativními předpisy. Vedení personální dokumentace, služby zaměstnancům. Komunikace / konzultace s vedoucími zaměstnanci. Vedení a spolupráce na různých HR projektech. Zajištění činností souvisejících s chodem personálního oddělení. Spolupráce se Mzdovým oddělením a s oddělením Vzdělávání. Spolupráce se školami, studenty a zájemci o praxi/stáž.

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky Znalost Zákoníku práce a souvisejících předpisů, orientace v pracovněprávní oblasti Znalost AJ na komunikativní úrovni - B1

Nabízíme

5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Dotované závodní stravování a další zaměstnanecké benefity 13. mzda moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072