Typ nabídky

Minimální mzda

HR Analytik pro mezinárodní prostředí

referenční číslo: 52124 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro farmateutickou společnost hledám do menšího týmu HR analytika/analytičku, který/á bude pravou rukou HR Directorce.
Vaší denní úlohou bude podpora HR týmu se všemi finančními analýzami a výkaznictvím souvisejícím s HR agendou. Budete zodpovědní za analýzu klíčových HR dat, včetně shromažďování a zpracování kvalitativních a kvantitativních dat o všech HR procesech v EU. Dále budete: Konsolidovat měsíční mzdové deníky pro každou zemi s cílem sledovat a monitorovat aktuální stav MPC v jednotlivých zemích v porovnání s rozpočtem v celém regionu EU. Přípravovat měsíční prognózy pro jednotlivé země. Podporovat HRBP v průběhu ročního rozpočtového procesu, konsolidovat požadavky na pracovní sílu a počet zaměstnanců a připravovat související rozpočty MPC. Podporovat HRBP v procesu revize platů, kontrolovat a ověřovat údaje a připravovat podání. Podpora HRBP v průběhu celého procesu LRP, příprava nákladů MPC pro zahrnutí do dlouhodobého plánování. Shromažďovat, sestavovat a analyzovat údaje o HR, metriky a statistiky z různých zdrojů, jako je úbytek zaměstnanců, efektivita terénních pracovníků, výstupní rozhovory, průzkumy mezi zaměstnanci, TAT při náboru atd. Shromažďovat, sestavovat a analyzovat externí údaje, jako jsou statistiky o pracovních silách, srovnávací analýzy platů, tržní postupy a aktivity konkurence. Zajistitšťovat dodržování předpisů o ochraně osobních údajů a osvědčených postupů.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí nebo HR Pracovní zkušenosti na pozici HR analytika nebo na podobné pozici alespoň 1 rok Prokazatelné zkušenosti s prací v rychlém a dynamickém prostředí Dobrá znalost procesů v oblasti lidských zdrojů Analytické schopnosti Pokročilé dovednosti v Excelu a PowerPointu Znalost Spring/Darwinbox výhodou Schopnost plně dodržovat legislativu GDPR Výborná znalost angličtiny je nutností (denní komunikace)

Nabízíme

Smlouva na 1 rok doba určitá, poté prodloužení na neurčito 5 týdnů dovolené 4 Sick days Příspěvky do kafeterie Příspěvěk na stravné Multisport karta Možnost školení, kurzů potřebné k výkonu práce Pravidelné teambuildingové akce Příjemné a přátelské prostředí nadnárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Personalistika, HR