Typ nabídky

Minimální mzda

Horizontář CNC, až 40.000 Kč, náb. příspěvek 10.000 Kč

referenční číslo: SV | aktuálnost: 23.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Zázemí stabilní, prosperující firmy s tradicí a kvalitním zázemím.

Náplň práce

  • výroba kovových konstrukcí (mosty, jeřáby)
  • práce na soustružnických a frézovacích obráběcích centrech
  • soustružení, frézování, vrtání, závitování dle programu stroje
  • 3 směnný provoz

Požadujeme

  • znalost programování CNC
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • mzda 170-220 Kč/hod.
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • ubytování + příspěvky na ubytování
  • příspěvek na stravu
  • možnost týdenních záloh
  • dlouhodobá spolupráce
  • příjemný, přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Mzda: 170 - 220 Kč / hodinu (27 200 - 44 000 Kč / měsíc)

Místo pracoviště: Uničov,

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl, Ostatní

Profese: frézař kovů, operátor CNC strojů, soustružník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity