Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme zkušeného parťáka - od 65.000kč!

referenční číslo: 55977 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou prokazatelnou zkušenost z výrobní firmy na vedoucí pozici? Nedělá Vám problém komunikace, asertivita, motivace podřízených, reporty nadřízeným a zajištění kvalitní výroby?
Právě hledáme mistra se svářečským oprávněním CO2 nebo zkušeností s obráběním a čekáme na Váš životopis!

Náplň práce

  • Dohled nad výrobou ve svěřeném úseku s důrazem na maximální využití všech strojních a pracovních sil
  • Zodpovědnost za přesnou výrobu v předepsané kvalitě a požadovaném čase
  • Komunikace odděleními napříč společností
  • Vedení příslušné evidence a tvorba reportů
  • Práce na JEDNU směnu s mimořádnými nočními

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlépe technického směru
  • Praxe na vedoucí pozici výrobní firmy
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Časová flexibilita, komunikativní, argumentační, technické, analytické a organizační schopnosti
  • Práce na PC - Balíček MS Office + interní systém
  • ŘP sk.B - aktivní řidič
  • Přímá zkušenost se svářecími metodami, či problematikou obrábění kovů
  • Znalost NJ - velkou výhodou
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce, což jsou ROSICE

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 65.000 Kč/ dle zkušeností
  • 20 dnů dovolené
  • Práce na zajímavých projektech
  • Moderní a čisté prostředí s novými technologiemi
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné prémie
  • Příspěvky
  • Benefitní program
  • Firemní vzdělávací programy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Rosice

Mzda: 65 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba