Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme svářeče TIG

referenční číslo: 53158 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegy do kmene světové firmy.
- svařování metodou TIG (ručně, nebo na poloautomatu) - výroba komponentů podle výkresové dokumentace - kontrola kvality hotových výrobků, napři vizuální, nebo za pomoci měřidel - komletace a kalibrace výrobků

Požadujeme

- platný svářečský průkaz TIG (výhodou svařování nerezu)
- znalost práce s měřidly
- znalost čtení technické dokumentace
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu (výjimečně třísměnný provoz)

Nabízíme

- dobré platové ohodnocení - průměrně 35 až 45 tisíc korun - osobní příplatek až 4500 korun - příspěvek na dopravu až 106 Kč/den - smlouva na dobu neurčitou - závodní stravování (obědy od 30 Kč) a káva zdarma - 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba