Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme SVÁŘEČE- náborový příspěvek 5000Kč.

referenční číslo: 45832 | aktuálnost: 07.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost vyrábějící výfukové systémy – společnost TENNECO, oceněná prestižním titulem ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2022, rozšiřuje svoji výrobu a pro novou halu hledá vícero kolegů na pozice svářečů s nástupem ihned do kmene. Lokalita Hodkovice nad Mohelkou – 10 min. cesty od Liberce. Máte dlouholetou nebo i jen krátkodobou praxi jako svářeč, zámečník nebo brusič? Pokud ano, máme pro vás zajímavou pracovní nabídku!
Svářečské a montážní práce Svařování CO2/TIG Evidence výroby Kompletní proces svařování od přípravy až po začištění Obsluha svařovacího robota

Požadujeme

Manuální zručnost Praxe a zkušenost na pozici svářeče výhodou – pokud praxi nemáte, umožníme vám rekvalifikaci a získání svářečského oprávnění ZDARMA Možnost obnovy propadlých oprávnění – ZDARMA Pokud máte oprávnění na svařování CO2 umožníme vám, v případě zájmu, rozšíření kvalifikace TIG

Nabízíme

Nástupní mzdu 36 000 Kč – 40 000 Kč + placené přesčasy Nástup IHNED do KMENE společnosti TENNECO Smlouvu na hlavní pracovní poměr Náborový příspěvek 5000 Kč 13. mzdu Týdenní pracovní dobu 37,5 hod. 5 týdnů dovolené Podporujeme zdravý životní styl – u nás dostáváte ovoce každý den ZDARMA, v zázemí možnost využít naši posilovnu, dotované masáže Stravenkový paušál - min. 2140 Kč čistého do mzdy Sodexo karta – 4800 bodů do cafeterie ročně Podporu při narození dítěte. Pokud již děti máte, využijte možnost dotovaných táborů pro vaše děti Odměny při pracovních a životních výročích Výhodné mobilní tarify Příspěvek na životní či penzijní pojištění, kulturu a sport Čisté pracovní prostředí – nová hala, zázemí moderního závodu – nové šatny a sprchy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 500 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl