Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme šikovného zedníka - m/ž (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 43044 | aktuálnost: 02.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti jako zedník nebo jste vyučen v oboru? Chcete pracovat pro stabilní společnost a mít pružnou pracovní dobu?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici:

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO ZEDNÍKA (35-45.000 KČ) M/Ž

Náplň práce

  • Provádění zednických prací
  • Zdění, omítání
  • Zateplení
  • Zodpovědnost za včasnost a kvalitu

Požadujeme

  • Výuční list v oboru zedník nebo praxe v oboru
  • Zkušenosti na stavbách
  • Flexibilitu
  • Chuť pracovat

Nabízíme

  • Perspektivní práci
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat na ŽL
  • Firemní telefon
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Vysoké Mýto

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura