Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme šikovné ruce na kompletace - jedna směna!

referenční číslo: 54902 | aktuálnost: 11.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš za sebou technické vzdělání a hledáš zajímavou práci na jednu směnu? Máš šikovné ruce, ostříží zrak a vytříbenou koncentraci? Rád/a se učíš a nedělá ti problém technická dokumentace nebo dodržování pracovních postupů? Pak tu pro tebe máme místo! Představ se mi zasláním životopisu na srncova@acjobs.cz a můžeš začít!

Náplň práce

  • Budeš zodpovědný za navíjení vodičů elektrické vodivosti uvnitř motorů
  • Předchystáš izolaci
  • Pracuješ s ručním nářadím, včetně kleští a škrabek, ale nejdůležitější nástroj jsou tvé šikovné ruce
  • Pracuješ podle výrobních postupů a dokumentace
  • Vše zaznamenáš do pracovních výkazů

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlépe elektrotechnické
  • Zkušenosti z výroby vítáme, absolventy vše naučíme
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Šikovné ruce, ostříží zrak, bystrou hlavu a chuť do práce

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 27.000 Kč - podle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Docházkový a výkonnostní bonus
  • Stravenkový paušál
  • Dotovaná strava
  • Příspěvek na dojíždění a penzijko
  • Příspěvky na letní rekreaci pro děti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Kurzy a školení
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • FIremní a kulturní akce
  • Místo výkonu: Brno

Mzda: 27 000 - 32 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba