Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledáme seřizovače (35 - 40.000 Kč) + prémie

referenční číslo: 54684 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme seřizovače na seřizování strojů pro náš tým!

Máš zkušenosti se seřizováním strojů a jsi připraven pracovat v 12 hodinových směnách formou krátkého a dlouhého týdne? Pokud ano, jsi tím, koho hledáme pro nás.

Náplň práce

  • Aktivní účast při odstraňování závad a diagnostice na strojích.
  • Zajištění plynulého provozu zařízení a pravidelné údržby.
  • Práce s počítačem pro monitorování a řízení technických procesů.

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Alespoň minimální praxi se seřízením strojů
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny
  • Ochota se učit a tím si i navyšovat svůj plat

Nabízíme

  • 13. a 14. plat jako odměnu za tvou práci.
  • Smlouvu na neurčito pro jistotu dlouhodobé pracovní perspektivy.
  • 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný odpočinek.
  • Docházkový bonus a příspěvek na dopravu pro podporu tvého každodenního dojíždění.
  • Dotované stravování a benefity pro zaměstnance.
  • Možnost kariérního růstu pro ty, kteří projevují iniciativu a zájem o osobní rozvoj.
  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika