Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme seřizovače (32 - 40 000 Kč)

referenční číslo: 55550 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme seřizovače nebo absolventy strojírenského oboru! Jste ochotní zapojit se do práce ve 2 směnách, nebo dokonce ve 3? Staňte se součástí našeho týmu v Jihlavě a získejte náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč! Pro více informací nám zašlete svůj životopis.

Náplň práce

  • Hravé Seřizování a Drobné Kousky Oprav. Ovládni naše výrobní stroje a zajisti, aby byly vždy v perfektním stavu.
  • Virtuózní Práce s Technickými Dokumenty. Přenášej své znalosti do praxe a udržuj stroje v optimálním nastavení.
  • Vzrušující Kontroly s Měřidly. Buď strážcem kvality a pečlivě kontroluj naše výrobky.
  • SAP Maestro. Zvládni pracovat s tímto systémem a buď pánem organizace.
  • Spolupracuj s našimi údržbářskými kumpány a tvář se všem výzvám společně.

Požadujeme

  • SŠ/SOU Strojírenské. Mějte odpovídající vzdělání v oboru.
  • Praxe se seřízením a údržbou: I když to není povinné, bude to velkou výhodou.
  • Ochota pracovat na 2 směny, případně na 3 směny (8 hodin.)

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 60 000 Kč. Odměna za to, že se přidáte k našemu týmu.
  • 5 týdnů dovolené. Dostanete čas na zasloužený odpočinek.
  • Stravenky
  • Benefitní karta. Různé výhody a slevy.
  • Pro šikovné kariérní růst. Máte příležitost růst a rozvíjet se u nás.
  • Příspěvek na penzijko: Pro budoucí zajištění.
  • Odměny/Prémie: Za vaši dobrou práci.
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl