Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer kontroly kvality v potravinářství - 1 směna #u6KLf

referenční číslo: 6647299f17e55f340ab3e127 | aktuálnost: 01.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte novou výzvu a příležitost k profesnímu růstu? Chcete být součástí dynamické společnosti, která si klade za cíl dosahovat nejvyšších standardů kvality? Přidejte se k fajn týmu jako Vedoucí kvality a jakosti a pomozte nám vytvářet produkty, na které můžeme být hrdí!
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a dobrým jménem na trhu, získání praxe na manažerské pozici v zajímavém oboru a odvětví, možnost rozvíjet se aj.
Náplň práce:
- Řízení jakosti: Zodpovědnost za zavádění a udržování systémů jakosti v souladu s firemními a mezinárodními standardy.
- Audity: Provádění auditů jakosti, příprava, řešení reklamací.
- Řízení pracovníků kvality: Vedení menšího týmu, zajištění jejich odborného růstu a motivace.
- Odpovědnost za kvalitu: Zajištění, že všechny produkty splňují stanovené kvalitativní požadavky a normy.
- Kontrola: Dohled nad procesy kontroly kvality ve výrobě, analýza a řešení vzniklých problémů.
- Člen vedení společnosti: Aktivní účast na jednáních vedení společnosti a přispívání k strategickému plánování a rozhodování.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
V případě zájmu nám dejte vědět a pošlete životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.
Těšíme se na vaši odpověď!

Požadujeme

- SŠ/VŠ - ideálně se zaměřením na potravinářství, chemii, kvalitu nebo podobný obor.
- Odpovídající praxe v potravinářské výrobě, HACCP.
- Výborné organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení.
- Člen vedení společnosti.
- Stravenky.
- 5 týdnů dovolené.
- Mobilní telefon.
- Stabilní zaměstnání v perspektivní a inovativní společnosti.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita