Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montážní pracovník/ce

referenční číslo: 54571 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Již více než 90 let společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní konektorové systémy pro různá průmyslová odvětví. Přidejte se k týmu a staňte se součástí úspěchu!
Montáž kabelových svazků Jednoduchá montáž na lince Práce v sedě i ve stoje

Požadujeme

Pečlivost a manuální zručnost Základní vzdělání Číst v technické dokumentaci Vhodné pro uchazeče PL i UA, ale musí se dorozumět jak slovem, tak písmem

Nabízíme

Třísměnný provoz Prémie až 1150 Kč Bonus až 5000 Kč Stravenky 13. a 14. mzda Pracovní doba - 37,5h/týden 1200 Kč mimořádný bonus, pokud v daném měsíci není žádná absence 20 dní dovolené, po odpracovaném roce 1 den dovolené navíc, až do výše 5 týdnů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl