Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přijmeme šikovné zaměstnance do výrobní společnosti v Mostě

referenční číslo: 54611 | aktuálnost: 07.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné a spolehlivé zaměstnance na obsluhu linky a kontrolu kvality v oblasti automotive. Práce je vhodná pro studenty.
* Vizuální kontrola kvality komponentů. * Obsluha montážní linky. * Obsluha paletového vozíku. * Manipulace s břemeny. * Administrativa. * Práce ve stoje. * Třísměnný provoz.

Požadujeme

  • Dochvilnost.
  • Spolehlivost.
  • Manuální zručnost.
  • Zkušenosti v oblasti automotive výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Ochota docházet na třísměnný provoz.
  • Flexibilita.

Nabízíme

138- 144 Kč/hod. Výkonnostní ohodnocení až do výše 1 000 Kč. Smlouva na DPČ. Pracoviště přímo v Mostě.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda