Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledá se nadšenec do hodinek

referenční číslo: 53869 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se exkluzivním zastoupením, prodejem a komplexním servisem vysoce kvalitních hodinek různých světových značek (jako například Rolex, Tudor, Longines, Breitling anebo Tissot) hledá kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou dále rozvíjet dosažené postavení na trhu - srdcaře, profesionály, jenž dokáží fungovat samostatně, jsou spolehliví a pečliví.
Prezentace zákazníkům výjimečný svět hodinek vysoké kvality - telefonicky i osobně na prodejně Udržovat obchodní vztahy se stávajícími klienty Přetvářet přání zákazníků do nabídek a servisních služeb Spolupracovat s ostatními prodejnami Pracovat s interním softwarem Rozvíjet se osobnostně i v oboru, stále zdokonalovat své znalosti o produktech

Požadujeme

Nadšení pro svět kvalitních hodinek Zkušenosti s prodejem Efektivně komunikovat se zákazníky Aktivní znalost anglického jazyka (B2) Uživatelská znalost PC Minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele Příjemné pracovní prostředí Odměny ke mzdě Produktové školení a možnost rozvíjet svoje znalosti ze světa hodinek Účast na firemních akcích Zdravotní volno (sick days) Příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair