Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hledá se interim hrbp - ZN. ihned!

referenční číslo: 55179 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledám zkušeného HRBP! Jste momentálně ve fázi rozhodování, co dál? Nemáte jisté zaměstnání a než se nalezne nechcete viset na úřadu práce? Právě hledám pro našeho klienta záskok za jejich interního personalistu! Jsi schopen/a tuto funkci zastat a být podporou odd. na dobu určitou? Bereš to? Výborně, zašli mi životopis a já tě ráda představím tvým dočasným kolegům!

Náplň práce

  • Podpora HR a účetního oddělení - vstupní, výstupní formality, dokumentace, docházka, podklady pro mzdy atd.
  • Vedení výběrových řízení, selekce kandidátů, příslušná dokumentace a evidence
  • Starost o stávající zaměstnance
  • Aktivní podílení se na náborové činnosti
  • Komunikace a aktualizace potřeb oddělení napříč společností
  • Reporty

Požadujeme

  • Vzdělání nerozhoduje
  • Praxe na pozici interního HR
  • Orientace v pracovněprávní legislativě
  • Praxe v MS Office, interních systémech
  • AJ - na komunikativní úrovni - výhodou
  • Flexibilita, pečlivost, milý a aktivní přístup
  • Ochota práce na dobu určitou/cca 4 měsíce
  • Nástup od dubna!

Nabízíme

  • Dohodneme adekvátní nástupní mzdu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné prémie
  • Osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus za docházku až 3.000Kč
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Příspěvky na penzijní připojištění - 500 Kč
  • Možnost využít MultiSport kartu
  • Odměna při pracovních výročích
  • Příspěvky na rekreaci dětí zaměstnanců
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Místo výkonu: Brno

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR