Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Hlavní účetní do nekorporátního prostředí - bez nutnosti AJ

referenční číslo: 47995 | aktuálnost: 05.02.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Hlavní účetní do nekorporátního prostředí - bez nutnosti AJ

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá komplexními logistickými službami, hledám hlavní účetní celého holdingu.
Jste schopni efektivně vést, inspirativně motivovat, předávat zkušenosti a přinést do stávajícího kolektivu změny odvážného jednotlivce s vůdčími schopnostmi? Máte pevné zázemí v řízení finančních záznamů a dat? Dokážete s jistotou navigovat v korporátních výkazech? Umíte vycházet s lidmi a nemáte strach z komunikace? Chápete, že zdanění hraje klíčovou roli v celkovém rázu podnikání? Přesnost, spolehlivost, akcent na detaily a schopnost analytického uvažování jsou pro Vás samozřejmostí? Jste připraveni na spolupráci na nových projektech a akvizicích?

Požadujeme

Potřebujeme zkušeného profesionála s minimálně 3letou praxí. Musíte mít zkušenost se zastřešením měsíčních a ročních účetních závěrek všech společností v holdingu, zpracování daňových přiznání, auditu, konsolidované závěrky, DPPO, DPH, DzNEM a silniční daně. Povedete 20 kolegů zahrnujících finanční účtárnu, fakturační tým a tým zodpovědný za vyúčtování pracovních cest řidičů našeho rozsáhlého podniku. Budete mít kontrolu nad finančním výkaznictvím a statistickými výkazy zajišťujícími soulad s platnými zákony a interními kontrolami. Budete spolupracovat s finančním manažerem a navážete efektivní komunikaci s externími subjekty, mezi něž patří daňoví poradci, auditoři a finanční úřady. Budete mít zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci. Bez schopnosti pracovat v týmu se neobejdete, ale i čeká Vás i samostatná práce. Schopnost pracovat s Microsoft Excel na dobré úrovni. Znalost účetního systému Microsoft Dynamics NAV výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Práce ve stabilním, ale stále se rozvíjejícím prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Je čas myslet na flexibilitu – můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu, a dokonce pracovat z pohodlí domova. Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat. Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek