Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní | až 55 tisíc + 13. plat

referenční číslo: 54083 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se napříč účetními agendami (daně, mzdy atd.)? Právě vás nyní hledáme na naše ekonomické oddělení. Nabízíme vedoucí pozici s velice dobrou mzdou a řadou benefitů, včetně možnosti částečného home office. Pošlete nám životopis.
Povedete malý účetní tým Závěrky, podklady, komunikace s úřady a auditory atd. Spolupráce s kolegy z dalších oddělení

Požadujeme

Praxe na samostatné účetní pozici alespoň 3 roky Zkušenosti s vedením (alespoň v rámci projektů apod.) Znalost některého účetního software

Nabízíme

Mzda až 55 tisíc 13. plat 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Závodní jídelna Příspěvek na penzijní spoření Možnost částečného home office A další benefity - máme své zaměstnance rádi a staráme se o ně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví