Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29429160771 | aktuálnost: 24.06.2024

EUROBEN, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- kompletní vedení účetnictví (1x obchodní firma) + účtování sklady "A"; a 2x firma pro evidenci a správu nájemních domů
- příprava měsíční a roční účetní uzávěrky, řešení vzniklých problémů.
- přiznání DPH, souhrnných a kontrolních hlášení.
- evidence majetku, odpisy.
- Mzdová agenda
- daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů.
- aktivní účast na interních a externích finančních auditech.
- spolupráce a komunikace s finančním úřadem a dalšími institucemi státní správy.
- vedení zakládací agendy (archiv).
- komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
- komunikace s daňovým poradcem a auditory.

Co od Vás očekáváme:
- praxi na pozici účetní
- znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
- znalost programu MONEY výhodou
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- flexibilitu, samostatnost, pečlivost, svědomitost

Co Vám nabízíme:
- jistotu práce a stabilitu české společnosti
- práci na HPP
- sleva na firemní produkty
- notebook a služební telefon
- nástup možný ihned

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hřbitovní 696/3, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita