Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hlavní účetní

referenční číslo: 53658 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu lidí, kteří sdílí vášeň pro svou práci a společně dosahují vynikajících výsledků hledáme zkušeného / zkušenou Hlavní účetní, který/á přinese své znalosti, dovednosti a nadšení pro účetnictví a finanční řízení. Nabízíme zázemí stabilní a prosperující společnosti v oblasti zemědělských služeb s dlouholetou tradicí a otevřeností k novým cestám růstu.
Řízení malého účetního oddělení a zajištění plynulého chodu účetních procesů. Zpracování účetní dokumentace a měsíčních a ročních uzávěrek. Sledování finančních toků a příprava finančních reportů pro vedení společnosti. Spolupráce s auditorskými firmami, daňovými poradci a dodržování platných účetních standardů.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví. Minimálně 3 roky praxe v oblasti vedení hlavního účetnictví, ideálně i s vedením týmu. Znalost práce s účetními systémy a dobrá znalost MS Office, zejména Excelu. Schopnost samostatné práce, pečlivost a preciznost. Komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu. Mírně pokročilá znalost angličtiny.

Nabízíme

Rodinný přístup ke svým zaměstnancům. Možnost rozvoje a profesního růstu v dynamickém a podnětném prostředí. Finanční ohodnocení dle zkušeností. Možnost zaměstnaneckých výhod. Podpora v dalším vzdělávání a profesním rozvoji.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví