Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 52965 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší rodinná společnost hledá do svého týmu hlavní účetní. Místo výkonu práce Ústí nad Labem a možnost nástupu dohodou.
Příprava finančních výkazů: Hlavní účetní je zodpovědný za sestavení a předkládání finančních výkazů, jako jsou výkazy zisku a ztráty, rozvaha a cash flow. Plánování a sledování rozpočtu: Hlavní účetní spolupracuje s ostatními odděleními při plánování rozpočtu a sledování finančních výsledků v souladu s tímto rozpočtem. Analýza finančních údajů: Provádí analýzu finančních údajů, aby poskytl vedení společnosti relevantní informace pro strategické rozhodování a plánování budoucího rozvoje společnosti.

Požadujeme

zkušeností v oboru účetnictví vzdělání v oboru ekonomie, účetnictví nebo podobné znalost podvojného účetnictví schopnost samostatné práce a zodpovědného rozhodování znalost místních účetních předpisů a daňových zákonů zkušenosti s používáním softwaru pro účetnictví

Nabízíme

mzdové ohodnocení dle zkušeností měsíční bonusy možnost homeoffice možnost zkráceného úvazku skvělé zázemí a rodinné prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví