Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 43235 | aktuálnost: 30.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponentů pro automotive pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy. Místo výkonu práce: Dolní Ředice
evidence pohledávek, zápočty samostatné účtování, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky příprava a kontrola podkladů pro DPH zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací komunikace a spolupráce s externími auditory účtování banky, správa daní

Požadujeme

praxe na obdobné pozici znalost podvojného účetnictví a orientace v účetních a daňových předpisech spolehlivost, pečlivost, samostatnost dobrá znalost excelu analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme

finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností systém bonusového odměňování, prémie 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba pracovní smlouva na dobu neurčitou již od začátku pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování, možnost si napracovat hodiny kurzy a školení potřebné pro Váš růst
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl