Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní koordinátor plánování výroby AŽ 50.000 Kč

referenční číslo: 39944 | aktuálnost: 18.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s plánováním výroby, popřípadě i s vedením lidí? Baví Vás optimalizovat procesy, nacházet nová a efektivnější řešení, učit se nové věci? Ovládáte anglický na středně pokročilé úrovni? Pak se mi prosím ozvěte.

Náplň práce

  • Postupné převzetí menšího týmu lidí, kteří se zabývají finálním balením vyrobených produktů
  • Odpovědnost za včasnost dodávek
  • Optimalizace stávajících procesů
  • Zavedení efektivního dlouhodobého plánování
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • Zkušenost s plánováním ve výrobní společnosti
  • AJ na středně komunikativní úrovni
  • Schopnost samostatné práce, iniciativa a chuť se učit
  • Komunikativnost

Nabízíme

  • Stabilitu mezinárodní společnosti, která podniká v oboru potravinářství
  • Možnost realizovat se
  • Pozici odpovědnou přímo řediteli společnosti
  • 4 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalita Litoměřice

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba