Typ nabídky

Minimální mzda

Head of Project Management

referenční číslo: 53041 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro několik zajímavých jmen v construction & developmentu působících hlavně v Praze a okolí hledáme vedoucí project managery se zkušenostmi v pozemních stavbách.
Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoringu a reportingu Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu a řízení finančních zdrojů, spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu Sestavení, vedení a řízení projektového týmu a koordinace prací - řízení komunikace v projektu a motivace členů týmu k efektivnímu výkonu Řízení a kontrola kompletní dokumentace projektu, analýza a řízení rizik a kvality projektu Reportování stavu realizace projektu vedení, komunikace s investory, zúčastnění se rozhodovacích procesů

Požadujeme

Zkušenosti s komplexním řízením projektů v pozemním stavitelství Schopnost řídit lidi, silné manažerské a vyjednávací schopnosti Autorizace je plus, ale ne podmínkou Základní počítačová gramotnost, programy typu AutoCAD, ArchiCAD, Microsoft Project,… Komunikativní AJ je nice to have Ekonomické vnímání stavby, ale také schopnost vytvořit časový harmonogram, jednání s investory a úřady, ale i s podřízenými ŘP sk. B

Nabízíme

Atraktivní platové ohodnocení + odměny za splnění parametrů projektu, podíl z nadzisku svěřeného projektu Různorodé a komplexní projekty - velikostně i segmentačně Možnost podílet se na rozvoji společností a projektových týmů, budete v kontaktu s hlavními decision makery Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené Smlouvu na dobu neurčitou Pracovní telefon (případně příspěvek na vlastní), notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 100 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura