Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Grafik/grafička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29091840749 | aktuálnost: 27.04.2024

Centrum Kosatec, z. s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Příprava designů pro vyšívací stroj v souladu s požadavky klienta v programu Wilcon3
- Programování a nastavování vyšívacího stroje pro výrobu vyšívaných produktů.
- Kontrola kvality výsledných produktů a případná úprava nastavení stroje.
- Spolupráce s týmem a odděleními na zajištění efektivní produkce.
- Jednání se zadavatelem grafického návrhu
- Obsluha vyšívacího stroje
- Čištění, ošetřování a údržba technického vybavení a provádění jednoduchých oprav
Nabízíme:
- nástup ihned na pracovní smlouvu - zkrácený úvazek 4 hodiny / den
- přátelské pracovní prostředí a podpora týmové spolupráce.
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace
- mzda: dle úvazku
Vyhrazeno pro OZP nebo OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Višňovce 2690, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený