Typ nabídky

Minimální mzda

Grafický designer / DTP (A12647)

referenční číslo: A12647 | aktuálnost: 30.05.2024

AURES Holdings a.s.

Do našeho kreativního marketingového týmu přijmeme novou posilu na pozici Grafický designér.
Budete pracovat na rozvoji vizuálního stylu poboček a také aktivně spolupracovat při aplikaci jednotlivých prvků brandingu.

Náplň práce

* Návrh brandingu poboček dle firemního CID (Corporate Identity Design)
* Rozvoj CID ve spolupráci s grafickým týmem
* DTP příprava jednoduchých prvků brandingu
* Příprava jednoduchých rozměrových schémat pro externí dodavatelské firmy
* Spolupráce při tvorbě projektů pro branding poboček

Požadujeme

* Výbornou znalost grafických programu Adobe CC (InDesign, Photoshop, Illustrator), základy 3D výhodou
* Znalost základních DTP procesů a předtiskové přípravy
* Znalost základních prvků signmakingu (bannery, světelné reklamy, reklamní tabule)
* Výborné komunikační dovednosti
* ŘP sk. B
* Základní technický background výhodou

Nabízíme

* Být součástí rozvíjející se nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
* Rozmanitou práci, u které se nebudete nudit
* Pohodový kolektiv s kreativním duchem
* Možnost rychlého kariérního růstu
* Příjemné pracovní prostředí
* Možnost občasné práce z domova (cca 1 den v týdnu)
* Motivační systém odměňování
* Firemní vzdělávací program – soft i hard skills
* Firemní benefity – Multisport, uLekare.cz, mobilní tarif, slevy na sport, kulturu, dovolenou
* Hlavní pracovní poměr nebo spolupráce na IČO
* Nástup možný ihned

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations