Typ nabídky

Minimální mzda

Global engineering specialist - jablonec N. N.

referenční číslo: 11-10-397867 | aktuálnost: 12.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jsi technický typ a máš zkušenosti s engineeringem v automotive prostředí? Rozumíš výrobním technologiím a zajímáš se o průmysl 4.0? Pojď se s námi podílet na nových projektech! Přihlas se na pozici:

GLOBAL ENGINEERING SPECIALIST - JABLONEC N. N.

Co Tě čeká:

- Plánování a koordinace projektů ve výrobním prostředí se zaměřením na výrobní technologie, robotiku / automatizaci a zkušební technologie
- Vývoj a hodnocení výrobních koncepcí s ohledem na výkon, náklady, termíny a kvalitu
- Účast na zavádění nových automatizačních technologií pro automobilový průmysl
- Vytváření technických specifikací pro jednotlivé projekty
- Tvorba P-FMEA pro zavádění nových procesů
- Výpočty kapacit
- Výpočty investic
- Vývoj standardních procesů a časů cyklů
- Vývoj a ověřování udržitelných systémových technologií
- Implementace přístupů Průmyslu 4.0
- Podílení se na neustálém zlepšování

Požadujeme

- velmi dobré technické znalosti - se zaměřením na engineering a výrobní technologie
- AJ na pokročilé úrovni B2 pro denní komunikaci
- zkušenosti s řízením projektů v automotive prostředí
- MS Office
- analytické dovednosti
- prezentační schopnosti

Nabízíme

- bonusy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravu
- odborné a jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní a životní pojištění

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou,

Region: Liberecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita