Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Geodet/ka - dopravní stavby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28070420758 | aktuálnost: 29.04.2024

REKOP s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: práce samostatného geodeta/ky pro geodetické práce na dopravních stavbách
NABÍZÍME: perspektivní práce na různorodých projektech, nadstandardní mzdové ohodnocení s jasným motivačním systémem dle odměřených hodin, tým skvělých kolegů a práci s kvalitním vybavením (Leica a Trimble), flexibilní pracovní doba, ubytování, stravné, služební automobil, 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY: technické vzdělání podmínkou
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00 - 18.00 hod

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1895/1, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita