Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Galvanizér

referenční číslo: 54492 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Galvanizér

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní příležitost jako galvanizér v jednosměnném provozu v dobře dostupné lokalitě v Praze? Jestli jste absolvent/-tka vůbec nevadí. Pozice je totiž vhodná i pro absolventy chemických škol! Upřednostňujete menší společnost, kde se lidé navzájem znají? Pak Vás potěší skutečnost, že se jedná o prostředí menší rodinné firmy. Nabízíme stabilní zaměstnání s různorodou náplní práce a k tomu zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školení, odměna při odchodu do důchodu za každý rok nepřetržitého trvání pracovního poměru, parkování vozidel na firemním parkovišti. Máte zájem dozvědět se více? Dejte nám o sobě vědět.
- Odmašťování, tryskání, moření, eloxování, kadmiování a mědění leteckých dílů. - Příprava galvanických lázní. - Pravidelná údržba galvanovny. - Možnost podílet se na provádění zkoušek (zkoušky lázní, zkoušky korozní odolnosti, apod.).

Požadujeme

- Vyučen nebo SŠ s maturitou
- Praxe v oboru min. 3 roky
- Zkušenosti se zacházením s chemickými látkami
- Manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, dochvilnost.

Nabízíme

- Zajímavou pracovní příležitost pro moderní leteckou společnost v dobře dostupné lokalitě Praha 9. - Stabilní zaměstnání, kvalifikovanou práci na jednu směnu. - Příjemné, čisté pracovní prostředí a k tomu stabilní přátelský kolektiv. - Odpovídající mzdové ohodnocení. - Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školení. - Příplatky za případnou přesčasovou práci. - Odměna při odchodu do důchodu za každý rok nepřetržitého trvání pracovního poměru. - Parkování vozidel na firemním parkovišti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba