Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Fyzioterapeut (mzda dle úvazku a zkušeností)

referenční číslo: 41818 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušení fyzioterapeuti, absolventi nebo studenti oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení? Pak je tu příležitost přímo pro vás :) Zaměstnání je možné na HPP či zkrácený úvazek - vše je na domluvě.

Společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad nové posily na pozici:

FYZIOTERAPEUT (mzda dle úvazku a zkušeností)

Náplň práce

  • Poskytování péče klientům
  • Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie
  • Poradenství pacientům v průběhu terapie
  • Práce v moderním prostředí společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie (možný i zkrácený úvazek pro studenty tohoto oboru)
  • ideálně Registrace u Ministerstva zdravotnictví - odbornost 902
  • Vstřícný a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení závislé na Vaší práci (fix + odměny)
  • dovolená 20 dní
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek
  • Stravenkový paušál
  • Místo výkonu práce: okolí Šumperka

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie