Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Funkční analytik pro bankovní projekty v Brně

referenční číslo: 54579 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu v Brně hledáme analytika se silným zázemím v SQL a předchozími zkušenostmi z bankovnictví. Budete součástí jedné z největších mezinárodních bankovních a pojišťovacích skupin a budete se podílet na několika klíčových projektech, včetně vývoje zcela nového reportingového systému.
Shromažďovat a analyzovat obchodní požadavky. Spolupracovat na vývoji a dodávkách řešení Business Intelligence (BI), včetně definice, transformace a mapování dat. Vytvářet a zprostředkovávat reporty. Vytvářet a udržovat dokumentaci. Navrhovat a vyhodnocovat potenciální změny v rámci přidělených oblastí projektu.

Požadujeme

Pokročilá znalost jazyka SQL. Předchozí zkušenosti v bankovním sektoru. Silné zázemí v oblasti analýzy a zpracování dat. Znalost komunikativní angličtiny pro každodenní interakci s mezinárodním týmem. VÝHODOU: Znalost Teradata, Oracle, Java, Python a PHP, QlikSense, WKFS OneSumX, Moody's Risk Authority nebo Milliman.

Nabízíme

Finanční bonusy Flexibilní pracovní doba 3 dny home office Cafetere Příspěvky na volný čas a sport Příspěvky na životní a penzijní pojištění Firemní školka Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení 5 týdnů dovolené, sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby