Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Funkční analytik pro bankovní projekt v Brně

referenční číslo: 53758 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme analytiky se zkušenostmi v databázích na pozici funkčního analytika pro jednu největších mezinárodních bankovních a pojištovacích skupin. Připojte se k týmu v Brně a pomáhejte s vývojem zcela nového systému pro reporting.
sběr a anaýza business požadavků spolupráce na vývoji a delivery BI řešení (definování, transformace a mapování dat) reporting tvorba dokumentace návrh a hodnocení možných změn v zadané oblasti projektu

Požadujeme

Pokročilé znalosti SQL komunikativní agličtina (každodenní komunikace se zahraničním týmem) předchozí zkušenosti s analýzou a zpracováním dat Databázový systém je postavený na Teradata, dále se můžete setkat s kódem v Java, Python, PHP a k reportingu používají QlikSense, WKFS OneSumX, Moody’s Risk Authority nebo Miliman.

Nabízíme

Finanční bonusy Flexibilní pracovní doba 3 dny home office Cafetere Příspěvky na volný čas a sport Příspěvky na životní a penzijní pojištění Firemní školka Vyhrazený čas na vzdělávání, vzdělávací rozpočet, interní školení 5 týdnů dovolené, sick days
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby