Typ nabídky

Minimální mzda

Functional safety Developer

referenční číslo: 16-10-238434/JD | aktuálnost: 14.07.2017

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

ToDo:
Do you want work on projects, which lead to future of personal transport? Are you curious in Autonomous cars? http://bit.ly/2fggyjI
Don't hesitate to get more information.

  • Take part in design and development process of embedded SW for safety systems in automotive. (Autonomous cars)
  • Cooperate in international team
  • Design, grow and develop quality (analysis, verification etc.) of functional safety system.
  • To work in great environment of friendly professionals.

Požadujeme

ToBe:

  • Skilled in embedded SW development (especially in C, Java is an advantage)
  • Experiences in a field of "Functional Safety" is needed.
  • Ability to speak English
  • Knowledge of ARM, to be interested in automotive
  • Technical university education as a big advantage

Nabízíme

Benefity: * 25 days of vacation * 2 sick days and sickness support up to 80% of average earnings) * Pension insurance * Language education, FlexiPass, Meal Vouchers * Flexible working time, home office * Unlimited agreement Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (1)