Typ nabídky

Minimální mzda

Full-stack Developer (Java+Angular/React)

referenční číslo: 43103 | aktuálnost: 23.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti s full-stack vývojem v kombinaci Java + Angular nebo React? Hledáš super kolegy, kde tě práce bude bavit a kde se můžeš stále rozvíjet? Pojď k nám!

Náplň práce

  • Implementace nových požadavků od zákazníka
  • Komunikace se zákazníky, konzultanty a obchodníky
  • Návrh možného řešení
  • Práce v menší společnosti s neformálním prostředím

Požadujeme

  • Máš za sebou už nějakou komerční praxi
  • Zkušenost s vývojem backendu i frontendu
  • Na backend používáš Javu a na frontend Angular nebo React
  • Dokážeš analyzovat požadavky a hledat optimální řešení
  • Máš chuť se rozvíjet
  • Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené a možné dny navíc
  • Výuku AJ a NJ
  • Firemní bezúročnou půjčku
  • Možnost zapůjčení auta
  • Program Cafeterie
  • Firemní akce a teambuildingy

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj