Typ nabídky

Minimální mzda

Front Office Supervisor

referenční číslo: 62614f8e102841658963fc62 | aktuálnost: 12.10.2023

Courtyard by Marriott Prague City

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Courtyard by Marriott Prague City****, který také patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici Front Office Supervisor.

Courtyard by Marriott Prague City **** nabízí osvěžující prostředí, které pomáhá hostům zůstat ve spojení v osobním i pracovním životě. Při práci v Courtyardu zajistíte hostům hladký a produktivní pobyt, který odpovídá jejich osobním a obchodním potřebám.

Náplň práce

organizace práce v týmu a vedení směny
především péče o hosty, check-in a check-out a řešení dotazů a požadavků od hostů
poskytování informací hostům o nabízených službách hotelu, zajišťování přepravy hostů, rezervace vstupenek atd.
prodej drobného zboží
příprava běžných denních statistik o příjezdech, pobytech i odjezdech
pracujeme primárně se systémem Opera (není to podmínka pro nástup, rádi vás se systémem naučíme)
jsme menší tým, čili každodenní komunikace a spolupráce s dalšími odděleními je samozřejmostí

Požadujeme

Zkušenost z recepce z hotelového prostředí je nutná
Hledáme otevřeného a komunikativního profesionála, který se nebude bát s úsměvem zodpovědět hostům jejich otázky a požadavky, řešit nastalé situace, komunikovat po telefonu a zajistit skvělý servis.

Nabízíme

práci na hlavní pracovní poměr
doba určitá se po prvním roce v případě oboustranné spokojenosti automaticky prodlužuje na dobu neurčitou
8 - hod směny
místo pracoviště na Praze 3 v těsné blízkosti metra Flora
nástup 06/22

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Lucemburská 46, Praha 3, 13000

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Závodní stravování