Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Frézař CNC jihlava (33 - 40.000 KČ)

referenční číslo: 54671 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání nebo praxi jako CNC frézař? Umíte pracovat s měřícími přístroji? Hledáte stabilní práci v menším kolektivu, nicméně v mezinárodní společnosti? Pokud ANO, tak nám co nejrychleji zašlete svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici FRÉZAŘ CNC JIHLAVA (33 - 40.000 KČ)

Náplň práce

  • Obsluha CNC frézy
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Manipulace s měřícími přístroji

Požadujeme

  • Zkušenosti s práci na CNC strojích, především s frézováním
  • Schopnost číst technické výkresy a plány
  • Spolehlivost a preciznost v práci
  • Připravenost pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Stabilní a dlouhodobou práci v úspěšné společnosti
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Moderní pracovní prostředí s nejnovější technologií
  • Motivující platové ohodnocení a další benefity (příspěvek na penzijko, dotované stravování, bonusy)
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Jihlava

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba