Typ nabídky

Minimální mzda

Frézař (30 - 37 000 Kč) 1 směna!

referenční číslo: 54972 | aktuálnost: 02.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti s frézováním, nebo jste již obsluhoval CNC stroje? Přejete si mít práci jen na jednu směnu? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Náplň práce

  • Frézování
  • Obsluha konvenční frézy
  • Obrábění malých dílů
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU technického směru, velkou výhodou Obráběč
  • Praxe s frézováním, nebo obsluhou CNC strojů
  • Orientace v technické dokumentaci

PRÁCE NA JEDNU SMĚNU

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Stravenky a závodní stravování, abyste byli stále plní sil
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Příspěvek na dopravu
  • Benefitní karta, abyste se udržovali stále ve formě
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl