Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FORMÍŘ - údržba forem + náborový příspěvek 25 tis. Kč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17423710749 | aktuálnost: 29.04.2024

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Upřesňující informace

FORMÍŘ/ FORMÍŘKA - ÚDRŽBA FOREM + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

Plný úvazek - nepřetržitý provoz, 12 hod směny, krátký a dlouhý týden

NÁPLŇ PRÁCE:
• čištění, údržba a oprava forem
• rozložení forem, výměna některých částí, složení po opravě
• práce na strojích, používání měřidel
• používání vysokozdvižného vozíku a jeřábu

OČEKÁVÁME:
• Vyučen v oboru (nástrojář, zámečník, obráběč kovů) výhodou
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Manuální zručnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

KONTAKT:
ALW INUSTRY, s.r.o.
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530 Email: personalni@alw.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: U panelárny 594/6c, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy