Typ nabídky

Minimální mzda

Formíř - údržba a servis - nástup ihned!

referenční číslo: 54838 | aktuálnost: 11.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání v oblasti technické či strojárny, jsi mazák v oboru nebo absolvent, který se chce rozvíjet a růst společně s firmou? Nezalekneš se našich mašin a naopak je budeš hýčkat a to i na dvě směny? Potřebujeme šikovné ruce a technickou hlavu s povědomím o vstřikování plastů.
Najdeš se v náplni práce? Vyhovuje ti, co nabízíme? Pak neváhej, zašli mi svůj životopis a pomůžu ti zařadit se do řad našich Formířů!

Náplň práce

  • Primárně budeš dohlížet na bezproblémový chod strojů a kvalitu nástrojů, především forem
  • Zaměříš se na údržbu zařízení a hlavně forem
  • Postaráš se o preventivní i prediktivní údržbu a dohled v průběhu výroby - čistíš, mažeš, opravuješ a upravuješ
  • Zajistíš opravy, výrobu náhradních dílů a součástí nebo vykomunikuješ vše potřebné u externích dodavatelů
  • Včas odstraníš vzniklé závady a budeš předcházet jejich opakování
  • Vedeš příslušnou evidenci a dokumentaci

Požadujeme

  • SŠ/SOŠ - technické nebo strojní
  • Praxe na podobné pozici vítána
  • Orientaci v problematice vstikování plastů
  • Ochotu práce na 2 směny R/O
  • Manuální zručnost, pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Nabízíme

  • Nástupní plat od 42.000 Kč - dle praxe
  • Příplatky za více směnný provoz
  • Prémie a bonusy
  • 25 dní dovolené a také zdravotní volno
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní zboží
  • Dotovaná strava a stravenky
  • Zajistíme interní vzdělávání a tím i Váš profesní a platový růst
  • Firemní akce a sportovní vyžití
  • Partu fajn kolegů a stabilní zázemí
  • Kde nás najdeš? - ve Vsetíně!

Mzda: 42 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl