Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Florista/floristka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29314320725 | aktuálnost: 25.05.2024

Jan Kada

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- Vázaní a dekorace květin (a dalších, např. věnců atd.), Prodej zboží, Obsluhování zákazníků, Přebírání zboží od dodavatelů
Očekáváme:
- Vzdělání nebo praxi v oboru, Estetické cítění a kreativita, Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, Příjemné vystupování (vztah k zákazníkovi)
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem (info@dartex.cz) nebo osobně (Zelenobranská 73, Pardubice 530 02).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zelenobranská 73, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Jan Kada

Oblíbené nabídky (44)