Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Firemní právník se zaměřením na pracovní právo

referenční číslo: 53462 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme společnost ManpowerGroup, jednička na trhu personálních společností a 15. největší zaměstnavatel v ČR, a v současné době hledáme kolegyni/kolegu se zájmem o pracovní a občanské právo, která/který posílí náš back office tým na pozici firemního právníka. Uvítáme, pokud budete mít praktickou zkušenost s poskytováním pracovněprávního poradenství nebo s řešením kontrol správních orgánů, nicméně není to podmínkou - rádi mezi sebe přivítáme i energického juniora s nadšením pro pracovní právo a s ochotou se vše potřebné naučit.
právní podpora managementu a jednotlivých oddělení úprava smluvních podmínek, tvorba vzorů a revize dokumentů vyřizování kontrol orgánů státní správy sledování vývoje legislativy školení zaměstnanců komunikace s globálním týmem

Požadujeme

důkladná znalost občanského (zejména závazkového) a pracovního práva vysokoškolské vzdělání právního zaměření znalost GDPR a korporátního práva proklientský přístup, systematičnost samostatnost a schopnost organizovat si práci znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

naučíte se u nás, jak po právní stránce spravovat obchodní společnost s mezinárodním přesahem a budete mít možnost řešit zajímavé případy z oblasti pracovního práva možnost být součástí expertních pracovních skupin v oblasti pracovního práva work-life balance příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu přátelskou firemní kulturu zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech) množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa