Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční účetní - výrobní společnost

referenční číslo: 52870 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodně úspěšné automotive společnosti, která má výrobní závody po celém světě, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který doplní stabilní účetní tým. Pokud máte praxi na obdobné pozici, orientujete se v české účetní legislativě a máte alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny, tak mi o sobě dejte vědět!
Účtování cestovních náhrad Účtování majetku Účtování a zakládání účetních dokladů Kontrola zaúčtování skladů Zpracování faktur a dobropisů Účtování interních dokladů Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách

Požadujeme

Máte vzdělání ekonomického směru Máte zkušenost na obdobné pozici – ideálně okolo 2 let Orientujete se v podvojném účetnictví Máte alespoň mírně pokročilou angličtinu Výhodou je znalost systému MS Dynamics

Nabízíme

Kvartální bonusy Flexibilní pracovní dobu Smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené Docházkový bonus ve výši 1400,- Kč Příspěvek na stravování ve firemní jídelně Příspěvek na sport a kulturu ve výši 2000,- Kč Příspěvek na penzijní pojištění Firemní akce Jazykové kurzy a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví